Zadavatelem microsite je firma Guardi CZ - Radek HolusekVýroba bezúdržbových hliníkových balkonů Olomouc, montáže moderních balkonů, různé varianty

Výroba bezúdržbových hliníkových balkonů Olomouc, montáže moderních balkonů, různé varianty provedení od tradičních stylů až k nejmodernějším designům.Firma Guardi CZ - Olomouc, kterou provozuje pan Radek Holusek, nabízí kompletní realizace hliníkových balkonů. Specializujeme se na výrobu, dodávky a montáže bezúdržbových hliníkových balkonů v rámci celé České republiky.

Zabýváme se výrobou a montáží moderních i jednoduchých balkonů, nebo kombinací od tradičních stylů až k nejmodernějším designům. Mnoho možných variant řešení a dekorů zajistí, že na svém balkónu budete mít pocit naprosté intimity a soukromí. Pomůžeme Vám vybrat optimální model pro Váš balkón, aby harmonicky zapadl do okolního prostoru. Ke všem modelům dodáváme posuvné brány, pojezdové brány, dvoukřídlé i jednokřídlé brány, branky včetně komponentů pro balkony a terasy.

Neváhejte naší firmu Guardi CZ - Radek Holusek z Olomouce kontaktovat, více informací přímo na našich stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Hliníkové, drátěné i mřížové ploty, balkonová zábradlí i branky, výroba ...

Hliníkové, drátěné i mřížové ploty, balkonová zábradlí i branky, výroba ...

Kompletní plotový program včetně branek zajišťuje společnost Guardi CZ - Radek Holusek z Olomouce. Vyrábíme kvalitní hliníkové ploty, posuvné brány i přístřešky pro auta.


Hliníkové ploty, drátěné, mřížové, oplocení, brány, vstupní branky

Hliníkové ploty, drátěné, mřížové, oplocení, brány, vstupní branky

Hliníkové ploty moderní či klasické, drátěné, mřížové, realizace oplocení, brány posuvné, křídlové, vstupní branky vyrábí a montuje společnost Guardi CZ - Radek Holusek, Olomouc.