Zadavatelem microsite je firma STRADE CZ spol. s r.o.Dřevostavby, nízkoenergetické a pasivní domy na klíč Prachatice, vizualizace Vašeho domu

Od projektu až po montáž zařídíme levné montované dřevěné domy, dřevostavby, pergoly, chatky, zastřešení, krovy a příhradové vazníky.Společnost STRADE CZ spol. s r.o. z Prachatic má bohaté zkušenosti s výrobou a montáží montovaných rodinných domů - dřevostaveb. Montujeme atypické, moderní, nízkoenergetické a pasivní domy na klíč dle přání zákazníka. Doba výstavby domu "na klíč" trvá přibližně 3-4 měsíce od vydání pravomocného stavebního povolení.
Montované stavby se vyrábí na bázi dřevěných sendvičových panelů s výbornými tepelnými vlastnostmi.

Rychle a kvalitně vyrobíme a namontujeme dřevostavby, zahradní domky, zahradní chatky, pergoly, přístřešky, zahradní chaty, rekreační chaty a zahradní nábytek.

Nechte si vypracovat projekt na Váš nový montovaný dům již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Hracholusky 9, Prachatice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Montované rodinné domy, dřevostavby na klíč Prachatice

Montované rodinné domy, dřevostavby na klíč Prachatice

Na klíč montované rodinné domy, dřevostavby, pergoly, přístřešky, zahradní chaty, rekreační chaty a zahradní nábytek - STRADE CZ spol. s r.o. Prachatice