Český výrobce sterilizované zeleniny, směsí a salátu

Sterilizovaná zelenina, zeleninové směsi a saláty jako přílohy k jídlům či přísady pro přípravu pokrmů vyrábí česká společnost BAHAK s.r.o.


Sterilizovaná zelenina nejlepší kvality, okurky a jiné
Chutná Vám sterilizovaná zelenina? Kupujte tedy ty nejkvalitnější produkty, a to od rodinné firmy BAHAK s.r.o., která sídlí v Králově Dvoře.
Specializujeme se na výrobu a distribuci sterilizované zeleniny a zeleninových salátů. Naše portfolio produktů je velmi široké s použitím jako přílohy či přísady do jídel. Nabízíme okurky, papričky, fazole, hrách, kukuřice, červenou řepu, cibulky, celer či zelí. Milovníci sterilizovaných salátů a směsí si taky přijdou na své, mohou si zakout salát grilovací, pikantní zbojnický i staročeský a mnoho dalšího.
Tak neváhejte a nakupujte ty nejlepší potraviny značky BAHAK. Naše produkty si můžete zakoupit v obchodních sítí i nezávislých maloobchodech v ČR a na Slovensku.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Sterilizovaná zelenina, cereálie, výroba, balení, prodej

Sterilizovaná zelenina, cereálie, výroba, balení, prodej
Výrobu a distribuci cereálií, sterilované zeleniny a kořenících přípravků nabízí společnost BAHAK s.r.o. Zajistíme i balení sušeného ovoce, luštěnin, cukrovinek a dalších produktů v BIO kvalitě.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BAHAK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BAHAK s.r.o.
www.bahak.cz
Adresa

Adresa

Tovární 397
Králův Dvůr 267 01

kruzliak@volny.cz
+420 608 332 322


Najdete nás také zde:

ARES
captcha