Rodiče a děti
Rodiče a děti - 18.7. – 25.7. 2009 – starší děti
25.7. - 1. 8. 2009 – mladší děti

Tradiční týdny plné tvořivých her a také sportovních aktivit (u vody, na vodě, na souši) zaměřené na rozvoj dovedností pro děti dle programu věkové kategorie.
Netradiční program bude pro ty „starší“ opět doplněn o raft na Trojském kanále, základy horolezectví, jízdu na kolečkových bruslích a hry v přírodě.
Program připravují - pro starší děti prof. Tomáš Gnad z katedry pro pobyt v přírodě FTVS UK, - pro mladší již tradičně manželé Širocí.

Vás a Vaše dítě můžeme obohatit o to, jak lze ze vzájemného vztahu čerpat nové síly
i zkušenosti a to vše formou hry.

Cena: Kč 5.350, - (Typ A – pokoje s příslušenstvím)
Kč 4.960, - (Typ B – WC na patře)
Slevy: 10% pro stálé klienty
Děti od 12 do 15 let – 30% sleva
Děti do 11, 99 let - 50% sleva
(slevy se nesčítají)

Cena zahrnuje: ubytování, stravování formou polopenze, program pro děti i dospělé, lektory a instruktory, výlety a pronájmy raftů.

Cena nezahrnuje: dopravu na místo pobytu, pojištění, rekreační poplatky OÚ, zapůjčení kolečkových bruslí.Zadavatelem microsite je firma 

Agency FCT s.r.o.Kolář J., v.o.s.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Stavební, konstrukční řezivo, pilařské výrobky-výroba, export

Malenovická pila, s.r.o.

Stavební, konstrukční řezivo, pilařské výrobky-výroba, export

Společnost Malenovická pila exportuje stavební a konstrukční řezivo, pilařské výrobky. Pilařská výroba má ve Zlíně dlouholetou tradici.


Truck servis MAN, prodej náhradních dílů Zlín

Truck Service Zlín a.s.

Truck servis MAN, prodej náhradních dílů Zlín

Zajištění kvalitního servisu vozidel MAN a prodej jejich náhradních dílů získáte rychle a bez starostí díky firmě TRUCK SERVICE a. s., se sídlem ve Zlíně. Vzhledem k tomu, že jsme partnery společnosti MAN zaměřujeme se na servisování, odtah a náhradní díly vozidel této značky. Ať už se jedná o závadu nebo jste měli nehodu s Vašim truckem, jsme Vám plně k dispozici. Máme zhruba 40 kvalifikovaných pracovníků, kteří provádí kvalitní servis s moderní technologií. Nabízíme Vám: odtažení Vašeho trucku i s návěsem (22Kč/km), vyproštění, odtah a rychlý servis vozidla po nehodě, opravu návěsu, či přívěsu, pneuservis, servis tachografů, služby karosárny a lakovny, celkové servisování brzd, motorů a převodovek, opravu topení WEBASTO a chlazení, či klimatizace značky Thermo King, záruční, pozáruční návěsové servisy (Schmitz, Kogel, Fliegl, PANAV, Berger, aj.). Mimo samotný servis prodáváme také veškeré náhradní díly značky MAN jako jsou: topení, chlazení, závěsy, točny, oleje, nápravy, tuky, chemie, aj. Naše náhradní díly jsme Vám schopni doručit po celé ČR, SR ale i v rámci celé Evropské Unie. U nás můžete platit také v Eurech. V čase, kdy se opravuje Vaše vozidlo, si můžete navíc dopřát komfortu Trucker Clubu v podobě sprchy (s ručníky a sprchovým gelem). Nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost a proto bereme vždy v potaz to, co je pro Vás na prvním místě, tedy kvalitu, Váš čas a nízké ceny.


Míchání barev na počkání - profesionální tónovací centrum, široký výběr z desetitisíců odstínu

ABC barvy s.r.o. Barvy laky komplet

Míchání barev na počkání - profesionální tónovací centrum, široký výběr z desetitisíců odstínu

Firma ABC barvy s.r.o. Vám nabízí míchání barev na počkání v Opavě. Poskytneme Vám široký výběr z desetitisíců odstínů a v našem míchacím tónovacím centru Vám namícháme odstín, který si budete přát.


Hotel pro rodiny s dětmi - klidné ubytování a prostorné pokoje s dětskou přistýlkou v centru Opavy

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava IBERIA TRADE s.r.o.

Hotel pro rodiny s dětmi - klidné ubytování a prostorné pokoje s dětskou přistýlkou v centru Opavy

Hledáte klidné ubytování pro Vás a Vaše děti v Opavě? Pak si rezervujte svůj pobyt v čistém hotelu IBERIA*** v samotném srdci Opavy, kde Vás ubytujeme v prostorných pokojích s dětskou přistýlkou.


Zámecký pivovar, ubytování v historických pokojích - hotel pro náročné klienty

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Zámecký pivovar, ubytování v historických pokojích - hotel pro náročné klienty

Zámek Zábřeh v Ostravě je hotel nejen pro náročné klienty. Najdete zde ubytování v historických pokojích, stylovou restauraci a také zámecký pivovar.