Ortopedické pomůcky pro diabetiky, ortopedická obuv a vložky - výroba na míru

Ortopedickou obuv a vložky na míru vyrábí naše společnost Ergona Opava s.r.o., pobočka Brno. Zaměřujeme se na ortopedicko-protetické pomůcky, včetně pomůcek pro diabetiky.


Protetické pracoviště v Brně
Jsme společnost Ergona Opava s.r.o. a v Brně provozujeme Protetiku na Václavské, kde se specializujeme na ortopedické a protetické pomůcky, včetně pomůcek pro diabetiky. Jako jedna ze dvou společností se v Česku zaměřujeme na protetické řešení pro opravdu složité postižení v oblasti nohy.

Díky spolupráci s odbornými lékaři vyrábíme špičkové pomůcky, které Vám dokáží efektivně pomoci s různými problémy. Pro těžší vady nohou Vám zhotovíme ortopedické boty a v případě zájmu se postaráme o ortopedickou úpravu standardní obuvi. Na míru dále vyrábíme sportovní a korekční vložky, které jsou vhodné při přetížení nebo defektu v oblasti nohy. Pro diabetiky používáme pro výrobu obuvi i vložky, speciální materiály s antibakteriální úpravou. Diabetikům dále poskytujeme kompletní péči od základního podologického vyšetření, výdeje diabetické obuvi a dalších produktů, až po konečnou fázi péče (např. silikonové protézy v případě amputace v oblasti nohy).

Samozřejmostí je pro nás špičková kvalita výrobků, poradenský servis a individuální a vstřícný přístup ke každému pacientovi. Pro ty menší máme k dispozici dětský koutek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Analýza chodidel - počítačový rozbor chůze a odhalení příčiny bolesti

Analýza chodidel - počítačový rozbor chůze a odhalení příčiny bolesti
Jsme společnost Ergona Opava s.r.o., pobočka Brno a provozujeme specializovanou Protetiku na Václavské, kde provádíme počítačovou analýzu chůze, která odhalí příčiny bolesti Vašich chodidel.

Ortopedická obuv na míru - ortopedické úpravy standardní obuvi, měření a indikace

Ortopedická obuv na míru - ortopedické úpravy standardní obuvi, měření a indikace
Společnost Ergona, pobočka Brno provozuje Protetiku na Václavské, kde poskytuje ortopedickou obuv na míru, pro závažně postižené nohy. Také provádí ortopedické úpravy obuvi, měření a indikace.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ergona Brno
WEBOVÁ STRÁNKA
Ergona Brno
www.protetika-ergona.cz
Adresa

Adresa

Václavská 15
Brno 602 00

evidence@protetika-ergona.cz
+420 543 242 842


Najdete nás také zde:

ARES
captcha