Zadavatelem microsite je firma TRISON, s.r.o.TRISON vedení účetnictví a daňové poradenství Praha, zastupování a komunikace s úřady, výpočet DPH

TRISON vedení účetnictví a daňové poradenství Praha, zastupování a komunikace s úřady, výpočet DPH, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání, personalistika.Představujeme Vám firmu TRISON, s.r.o. z Prahy, která svým zákazníkům nabízí komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňového poradenství včetně zastupování a komunikace s úřady.

Opět řešíte každoroční daňové přiznání? Nevíte co vše v přiznání uplatnit za slevu? Topíte se v účetních uzávěrkách? Už nemusíte, oslovte společnost TRISON, s.r.o. Praha.

Služby:
- vedení účetnictví
- výpočet daně z příjmu fyzických a právnických osob
- zpracování daňových přiznání
- výpočet DPH
- vedení mzdové agendy, zpracování mezd
- personalistika
- daňové a účetní poradenství
- zastupování a komunikace s úřady.

Poskytujeme kvalitní a spolehlivé služby. Kancelář naleznete na adrese Vinohradská 3216/165, Praha 10.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vedení účetnictví, mzdové agendy, daňové poradenství Praha 10

Vedení účetnictví, mzdové agendy, daňové poradenství Praha 10

Vedení a zpracování účetnictví, daňové evidence, mezd, DPH a daňových přiznání, poradenství a zastupování na úřadech zajišťuje společnost TRISON, s.r.o., Praha 10.


Komplexní vedení účetnictví a mzdové agendy, zpracování daní, daňové ...

Komplexní vedení účetnictví a mzdové agendy, zpracování daní, daňové ...

Účetnictví v rukou profesionálů Vám zajistí společnost TRISON, s.r.o. z Prahy 10. Spolehlivé vedení účetnictví, mzdové agendy i daňového poradenství s maximální pečlivostí a diskrétností.