Cannabisshop Beneš, prodej vodních dýmek, kuřácké potřeby Praha, drtičky, váhy, vaporizéry

Cannabisshop Beneš, prodej vodních dýmek, kuřácké potřeby Praha, drtičky, váhy, vaporizéry, kuřácké papírky, popelníky, akce čistý bong do druhého dne!


Cannabisshop Beneš v Praze
Představujeme Vám firmu Cannabisshop Beneš z Prahy, která se zaměřuje na prodej kuřáckých potřeb a doplňků. V naší kamenné prodejně a nebo v Eshopu si můžete zakoupit bongy, vaporizéry, vodní dýmky, drtičky či kosmetiku z konopí.

Nabízíme čistý bong do druhého dne? Stačí donést svůj bong k nám na prodejnu a my se o vše postaráme - 200 Kč za 1 bong. Prodejnu Cannabisshop Beneš najdete na adrese V hůrkách 2141/9, Praha 5 - Stodůlky.

Hledáte uvolnění v alternativních metodách? Jste nemocní a chtěli byste zkusit něco nového v otupení bolesti? Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Vodní dýmky, bonga, drtičky a další kuřácké potřeby a doplňky od Cannabisshop

Vodní dýmky, bonga, drtičky a další kuřácké potřeby a doplňky od Cannabisshop
Prodejna Cannabisshop Beneš v Praze nabízí širokou nabídku produktů pro kuřáky, od kuřáckých potřeb jako jsou vodní dýmky a bonga po doplňky jako papírky nebo filtry.

Kuřácké potřeby, e-shop, vodní dýmky, blunty, filtry, léčivé konopí proti bolesti

Kuřácké potřeby, e-shop, vodní dýmky, blunty, filtry, léčivé konopí proti bolesti
Smokeshop s širokým výběrem vaporizérů, bong i papírků naleznete na e-shopu společnosti Cannabisshop Beneš Miroslav Beneš sídlící na Praze 5. Prodáváme vše, co tradiční kuřák potřebuje.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Cannabisshop Beneš
WEBOVÁ STRÁNKA
Cannabisshop Beneš
www.cannabisshop.cz
Adresa

Adresa

V hůrkách 2141/9
Praha 5 - Stodůlky 158 00

cannabisshopcz@gmail.com
+420 739 525 040


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha