Zadavatelem microsite je firma ELMIS CZ, s.r.o.Elektromontáže, záruční a pozáruční servis a revize elektroinstalací Kroměříž, silnoproud

Realizace a dodávky elektroinstalací silnoproudu v komerční a bytové výstavbě, elektromontáže, záruční a pozáruční servis a revize elektroinstalací.Představujeme Vám firmu ELMIS CZ, s.r.o. Břest z okresu Kroměříž, která nabízí elektroinstalační práce a dodávky silnoproudu, servis a revize elektroinstalací.
Poskytujeme kompletní elektroinstalace po celé ČR v bytě, rodinném domě, obchodní jednotce, průmyslové hale, či v objektu občanské vybavenosti.

Naše služby:
- elektroinstalační práce
- dodávky silnoproudu
- elektromontáže
- záruční a pozáruční servis
- revize elektroinstalací

Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Břest 47, okres Kroměříž.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Elektroinstalace, silnoproud, slaboproud, MaR

Elektroinstalace, silnoproud, slaboproud, MaR

Realizace a dodávky silnoproudu, slaboproudu, měření a regulace včetně technické přípravy poskytuje společnost ELMIS CZ, s.r.o. Nabízíme také servisní práce v oboru elektroinstalací.


Montáže elektroinstalací, silnoproud, slaboproud a MaR

Montáže elektroinstalací, silnoproud, slaboproud a MaR

Elektromontážní práce, montáže elektroinstalací v rodinných domech, kancelářích, výrobních halách, silnoproud, slaboproud a MaR realizuje společnost ELMIS CZ, s.r.o., okres Kroměříž.