Malebná víska na Domažlicku, která láká řadu turistů

Hledáte tip na výlet nedaleko Domažlic? Chystáte se do Českého lesa a rádi byste v okolí navštívili řadu zajímavých míst? Určitě navštivte naši obec Srby, ležící v těsné blízkosti Horšovského Týna.


Obec Srby v okrese Domažlice
Naše obec se nachází v Plzeňském kraji nedaleko okresního města Domažlice a žije v ní na pět stovek obyvatel. Víska na řece Radbuze se dělí na místní části Srby, Medná, Polžice, Roudná a Vítání. Rádi Vás přivítáme, ať už jedete do naší obce cíleně či například pouze projíždíte na kole či motocyklu. Okolí naší obce Vás jistě uchvátí a za zastavení stojí památky jako původní barokní kostel sv. Jana Křtitele anebo kaplička sv. Jana Nepomuckého. Jsme členy MAS Český les a Svazku obcí Domažlicko.
Neváhejte nás potěšit svou návštěvou, kterou můžete spojit také s noclehem v nedalekém Horšovském Týně, kde můžete následně navštívit např. státní hrad a zámek s naučnou stezkou Královská rokle.
Více informací o naší obci naleznete na našich oficiálních stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Obec Srby v Plzeňském kraji, člen Svazku obcí Domažlicka s krásnou přírodou

Obec Srby v Plzeňském kraji, člen Svazku obcí Domažlicka s krásnou přírodou
Obec Srby a části Polžice, Medná, Roudná a Vítání leží na řece Radbuze v Plzeňském kraji. Vesnice spadá do Svazku obcí Domažlicka a nachází se zde zajímavé pamětihodnosti.

Obec Srby a její části, okres Domažlice, Svazek obcí Domažlicko, MAS Český les

Obec Srby a její části, okres Domažlice, Svazek obcí Domažlicko, MAS Český les
Obec Srby a její části Polžice, Medná, Roudná, Vítání naleznete v okrese Domažlice. Obec je členem Svazku obcí Domažlicko, MAS Český les. Nachází se zde barokní kostel, kaplička a most.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Obec Srby u Horšovského Týna
WEBOVÁ STRÁNKA
Obec Srby u Horšovského Týna
www.obecsrby.cz
Adresa

Adresa

Srby 70
Srby 346 01

obec@obecsrby.cz
+420 379 422 915


Najdete nás také zde:

ARES
captcha