Sociální zařízení s nepřetržitou péči o osoby se zdravotním postižením

Zařízení sociálních služeb poskytující nepřetržitou péči osobám se zdravotním postižením – Domov „Bez zámků“ se sídlem v Tuchořicích v okrese Louny.Hledáte pro své blízké se zdravotním znevýhodněním z Lounska či širšího okolí kvalitní pobytové služby s profesionální péčí a individuálním přístupem? Neváhejte kontaktovat pracovníky Domova Bez zámků.
Nabízíme kompletní ubytovací služby pro osoby s mentálním postižením a osoby s kombinovaným zdravotním a mentálním postižením. V našem zařízení naleznete jak sociální službu domova pro osoby se zdravotním postižením, tak také dle nejvyšších standardů zřízenou službu chráněného bydlení pro osoby s vyšším stupněm samostatnosti. Služby nabízíme formou celodenní péče pro klienty starší 19 let. Dbáme na co nejvyšší možnou profesionalitu našich pracovníků, kterou každoročně podporujeme organizací vzdělávacích aktivit pro personál. Naši zaměstnanci pomáhají klientům v budování a udržování blízkého kontaktu s rodinou a individuálním přístupem předcházíme sociálnímu vyloučení. Kapacita domova pro osoby se zdravotním postižením je 58 klientů, chráněného bydlení pak 2 klienti.
Pro více informací o našem domově navštivte naše webové stránky, případně se rovnou dotazujte osobně na adrese Tuchořice 1.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY