Zadavatelem microsite je firma SSE Explo Česká republika s.r.o.Příprava a provádění trhacích prací Louny, trhací práce malého i velkého rozsahu a vrtací práce

Příprava a provádění trhacích prací Louny, trhací práce malého i velkého rozsahu včetně vrtacích prací a sekundárního rozpojování.Představujeme Vám firmu SSE Explo Česká republika s.r.o. Louny, která své služby zaměřila na používání výbušnin s možností využití osvědčených technologií a postupů se zázemím nadnárodní skupiny. Zajišťujeme přípravu, projekce a provádění trhacích prací. Inženýrsko-technická činnost a příprava kompletní projektové dokumentace trhacích prací.

Příprava trhacích prací probíhá za pomocí speciálního software ATLAS DMT s přesným výpočtem objemu rozpojovaného materiálu a modelováním těžebních postupů.
Jak bude vše probíhat zjistíme pomocí digitalizace terénu s využitím laserového scanningu a inklinometrického měření průběhu vývrtu v celé jeho délce.

Pokud se potřebuje dozvědět více podrobných informací, neváhejte naši firmu SSE Explo Česká republika s.r.o. Louny kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba čistých chemických látek a výbušnin, trhací a ohňostrojové ...

Výroba čistých chemických látek a výbušnin, trhací a ohňostrojové ...

Kompletní chemickou výrobu i trhací práce zajišťuje firma SSE Explo Česká republika s.r.o. z Tuchořic v okrese Louny. Poskytujeme veškeré činnosti od ohňostrojů až po výrobu a prodej pyrotechniky.