Zadavatelem microsite je firma Obec JedláObec Jedlá u Ledče nad Sázavou, krásná příroda

Malebná víska Jedlá v kraji Vysočina spadá do Mikroregionu Ledečsko, krásná a rozmanitá příroda, zajímavé lesy a zákoutí, historická kaple a památky v okolních obcích.Chcete poznat krásy Českomoravské vrchoviny? Zavítejte i do malých vísek, kde naleznete to pravé bohatství rozmanité přírody. Jednou z jich je i obec Jedlá, ke které náleží osady Horečky a Dobrá Voda. Obec náleží do seskupení obcí Mikroregionu Ledečsko. Z místních památek stojí za zhlédnutí historická kaple s kamenným křížem.
Naše malebná obec sousedí s městem Ledeč nad Sázavou, kde se nachází řada zajímavých pamětihodností. Jižně od obce obtéká své meandry řeka Sázava, která je vodácky významnou řekou naší země. Pokud však toužíte objevit krásné lesy, kde najdete klid, čistý vzduch a studánky, vydejte se do našich lesů, které jsou protkány řadou lesních cestiček.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obec Jedlá v lokalitě s řadou pramenů, svahových bučin i vzácných ...

Obec Jedlá v lokalitě s řadou pramenů, svahových bučin i vzácných ...

Místo se svahovými bučinami i meandrujícím potokem Bystřice, taková je obec Jedlá. Lokalita s řadou pramenů s čistou vodou, významnými památkami i mnoha zajímavými místy.