Zadavatelem microsite je firma VUC Praha, a.s. stroje a zařízení na klíčVýrobce filtračních zařízení, epurační linky, lapače kamene, fluidní sušárny

Průmyslová, čistící a filtrační technika pro potravinářský průmysl. Vývoj a výroba potravinářských strojů a zařízení, realizace a montáž, zaškolení realizuje VUC Praha s.r.o.Vlastníte potravinářskou, chemickou nebo vodohospodářskou společnost a potřebujete dodavatele strojního parku a zařízení? Nejlepší volbou pro Vás budeme my – VUC Praha s.r.o.
V naší nabídce máme širokou škálu zařízení. Od filtrací, epuračních linek, lapačů kamene, zrničů, po fluidní sušárny, čistírny odpadních vod a zásobárny. Filtry slouží zejména k oddělení kalů v potravinářství, chemičkách nebo vodohospodářství. Epurační techniku dodáváme především do cukrovarů a používá se pro denní zpracování řepy. Lapače a zrniče jsou určeny pro zachycení kamene a odpaření cukerných roztoků. Sušárny jsou využity k finálnímu vysoušení produktů. Zásobárny slouží potravinářským výrobám pro vstupní materiál. Všechny projekty vypracováváme společně s Vámi na základě požadavků, možností a prostorů. Provedeme instalaci a řádné zaškolení na místě provozu.
Kontaktujte nás s poptávkou a my se budeme snažit přijít s nejvýhodnější nabídkou. Najdete nás na adrese U Jednoty 270/7 v Praze. Kontaktní osoby jsou uvedeny na webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY