Zadavatelem microsite je firma KM 6 system s.r.o.Nářadí pro péči o živé ploty a dřeviny Mladá Boleslav, elektrické a motorové zahradní nůžky

Nářadí pro péči o živé ploty a dřeviny Mladá Boleslav, elektrické a motorové zahradní nůžky, prodej zahradního nářadí, rozmanitý sortiment v sekci dům, zahrada a les.Představujeme Vám firmu KM 6 system s.r.o. Mladá Boleslav, která svou činnost zaměřila na prodej nářadí pro péči o živé ploty a dřeviny v sekci dům, zahrada a les.

Nabízíme rozmanitý sortiment lehkých zahradnických nůžek pro ošetřování a sestřih živých plotů a modelovací střihy zahradních keřů a dřevin. Profesionální elektrické a motorové zahradní nůžky s minimem vibrací u nás nakoupíte za skvělé ceny.

Zajišťujeme dopravu zdarma při odběru nad 3000, - Kč bez DPH, záruční a pozáruční servis nebo možnost výměny nepoužitého a nepoškozeného zboží.

Pokud Vás naše zahradní zboží zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Laurinova 518, Mladá Boleslav.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY