Zadavatelem microsite je firma Zdeněk OlborthSoustružnictví, soustružnické a kovoobráběčské práce Hranice, výroba náhradních dílů

Soustružnictví, soustružnické a kovoobráběčské práce Hranice, výroba náhradních dílů, kusová a sériová výroba.Představujeme Vám firmu Zdeněk Olborth, která provádí soustružnické a kovoobráběčské práce na vysoké úrovni s minimum reklamací.

V naší plně vybavené soustružnické dílně provádíme obráběčské práce na našich soustruzích a frézách. Soustružnické práce provádíme do průměru 100 mm a to jak kusovou tak sériovou výrobu. Dle Vašeho nákresu vyrobíme náhradní díly na zakázku.

Naše služby:
- soustružnictví
- soustružnické
- kovoobráběčské práce
- výroba náhradních dílů

Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hranice VII - Slavíč 18, Hranice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zámečnické práce a výroba ocelových konstrukcí, Hranice

Zámečnické práce a výroba ocelových konstrukcí, Hranice

Zámečnické práce na zakázku dle projektových dokumentací, ocelové konstrukce, schodiště, zábradlí vyrábí firma VODO TOPO – Zdeněk Olborth z Hranic.


Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce na Přerovsku, rozvody ...

Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce na Přerovsku, rozvody ...

Vaši Vodu, topení či plyn můžete s klidným svědomím svěřit do rukou zkušené firmy Zdeněk Olborth z Hranic na Přerovsku. Zajistíme veškeré instalatérské, topenářské i plynařské práce.