Cukrárna Svěženka, výroba, prodej a distribuce cukrovinek Kralovice, dovoz čerstvých dortů a zákusků

Cukrárna Svěženka, výroba, prodej a distribuce cukrovinek Kralovice, dovoz čerstvých dortů a zákusků po Plzeňském kraji, svatební dorty, modelové dorty, ovocné dorty, posezení u zákusků.


Ručně vyráběné cukrářské, pekařské výrobky Kralovice
Svatební dorty, modelové dorty, ovocné dorty, zákusky, svatební koláčky, záviny, koláče, řezy, dezerty a další cukrářské výrobky Vám nabízí Cukrárna a výrobna Svěženka v Kralovicích. Vše je ručně vyráběné a vždy čerstvé.

Svěženka nabízí posezení u dortíku a kávy v příjemném prostředí. Máme zde i dětský koutek a tak zveme i rodiny s dětmi. Pochutnáte si na široké škále zákusků, závinů, koláčů či vínu, kávě a čaji.

Při větších zakázkách zajišťujeme rozvoz po Plzeňském kraji až domů nebo na jiné místo určení. Vždy budete mít záruku čerstvých zákusků či dortů.

Pokud chcete naše cukrářské výrobky ochutnat, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Žatecká 952, Kralovice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Kralovická cukrárna Svěženka, ruční cukrářská a pekařská výroba

Kralovická cukrárna Svěženka, ruční cukrářská a pekařská výroba
Kralovická cukrárna Svěženka – Jana Špačková realizuje ruční cukrářskou a pekařskou výrobu, peče zákusky, dorty, záviny, řezy, koláčky na svatby a oslavy.

Cukrárna Svěženka Kralovice

Cukrárna Svěženka Kralovice
Pečení nepatří zrovna mezi Vaše koníčky a přesto chcete potěšit blízké chutným dortem? Navštivte Cukrárnu Svěženka Kralovice, kde si můžete posedět v příjemném prostředí a ochutnat vyhlášené zákusky.

Cukrárna s dětským koutkem nabízející cukrářskou výrobu, dorty, zákusky a svatební koláče

Cukrárna s dětským koutkem nabízející cukrářskou výrobu, dorty, zákusky a svatební koláče
Příjemná cukrárna s dětským koutkem v okolí Kralovic, to je Cukrárna Svěženka a cukrářská výrobna Jana Špačková. Vyrábíme širokou škálu chutných dortů, zákusků, svatebních koláčů a závinů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Cukrárna a výrobna Svěženka
WEBOVÁ STRÁNKA
Cukrárna a výrobna Svěženka
cukrarstvi-kralovice.cz
Adresa

Adresa

Žatecká 952
Kralovice 331 41

svezenka@email.cz
+420 373 396 367


Najdete nás také zde:

ARES
captcha