Tepelná čerpadla, klimatizace do domácností i firem, automatické kotle na uhlí, pelety - prodej, servis

Firma VOTONA s.r.o. již více než 15 let působí v oboru TZB. Nyní se zaměřuje na tepelná čerpadla, klimatizace do domácností i firem a dodá automatické kotle na uhlí, pelety. Zajistí i servis zařízení.


Tepelná čerpadla Alpha Innotec - prodej, servis Hodonín
Tepelná pohoda je důležitá v domácnosti i na pracovišti. Výběr vhodné klimatizace, tepelného čerpadla se projeví v úsporách na energie. Obraťte se na společnost VOTONA s.r.o., která se zabývá prodejem i servisem klimatizace CHIGO a tepelných čerpadel Alpha Innotec, také prodává automatické kotle pod vlastní značkou Votona, které jsou vhodné na uhlí, dřevo i pelety.

Působí převážně v lokalitě Hodonín, Uherské Hradiště.

V oboru klimatizací zajišťujeme kompletní služby. Od návrhu systémů, montáže a uvedení klimatizace do provozu po následný servis a revize.
Dodáváme klimatizace CHIGO do bytů, rodinných domů i kanceláří, skladů nebo pro velké haly a průmyslové provozy.

Dodáváme kvalitní německá tepelná čerpadla Alpha innotec, která nejsou hlučná, mají vysoký topný faktor a vydrží dlouholetý provoz.
Patří mezi nejspolehlivější, nejúspornější čerpadla typu země-voda.

Naše automatické kotle VOTONA jsou spolehlivé a mají jednoduchou obsluhu. Jsou univerzální, lze je použít na uhlí, dřevo i pelety. Oceníte nízkou prodejní cenu těchto kotlů.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VOTONA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VOTONA s.r.o.
www.votona.cz
Adresa

Adresa

Zemědělská 334
Veselí nad Moravou 698 01

votona@votona.cz
+420 518 322 329


Najdete nás také zde:

ARES
captcha