Zadavatelem microsite je firma HOKA - chráněná pracoviště, s. r. o.Spolehlivý dodavatel potravin z těch nejlepších surovin z Teplicka

Ovoce a zelenina do škol, chráněné pracoviště, dodavatel kvalitních potravin, veřejné stravování, potravinové balíčky a foodbanky to je HOKA - chráněná pracoviště, s. r. o.Hledáte partnera v oblasti veřejného stravování, gastro zařízení či dodavatele potravin do školních jídelen? Jste firmou z oboru a chcete podpořit pracovníky s handicapem? Obracejte se na naši společnost HOKA, jsme chráněné dílna s působností v oblasti veřejného stravování.
Naše společnost se na trhu pohybuje už od roku 1991 a jsme tak zavedeným partnerem pro řadu významných společností napříč obory. Naším hlavním posláním je dodávat pestrou a velmi kvalitní stravu jak do školních jídelen, tak také např. do restauračních zařízení. Požadují li Vaši stálí klienti či jen náhodní hosté Vaší restaurace kvalitní jídla za příznivou cenu, jsme připraveni Vám pomoci. Našich služeb můžete využít jak pro své vlastní podnikání, tak také jako plnohodnotnou alternativu firemního stravování.
Neváhejte nás kontaktovat skrze náš web či přímo v našem sídle na Dubské ulici v Teplicích.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY