Zadavatelem microsite je firma Střední odborná škola Olomouc spol. s r.o.Střední odborná škola Olomouc, denní a dálkové studium zakončené maturitou, soukromá škola

Střední odborná škola Olomouc, denní a dálkové studium zakončené maturitou, soukromá škola s moderním vybavením, den otevřených dveří On-line!Střední odborná škola Olomouc spol. s r.o. Olomouc

Naše škola v Olomouci poskytuje žákům denní a dálkové studium zakončené maturitní zkouškou. Žáci tak mohou nalézt uplatnění na různých pozicích veřejné správy, ale i soukromého sektoru.

Den otevřených dveří On-line!
Pro všechny zvědavce, zájemce, rodiče a budoucí studenty. Každý pracovní den od 17–18 jsme tu pro vás. Připojte se k nám přes Google Meet.

Škola disponuje nadstandardně vybavenými počítačovými učebnami, samozřejmostí jsou u nás IT technologie, se kterými tě naučíme co nejlépe zacházet.

Nabízíme tyto obory studia:
- Veřejnosprávní činnost- denní a dálkové studium
- Informační služby a mediální komunikace

Sídlíme na adrese Řepčínská 239/101, Olomouc - Řepčín.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Střední odborná škola se zaměřením na veřejnosprávní činnost, denní i ...

Střední odborná škola se zaměřením na veřejnosprávní činnost, denní i ...

Středoškolské vzdělání v oblasti veřejné správy i soukromém sektoru poskytuje Střední odborná škola Olomouc spol. s r.o. Předáváme a prohlubujeme znalosti žáků v právním systému, účetnictví i IT.