Zadavatelem microsite je firma Ing. Jaroslav RučkaVedení účetnictví, daně, mzdy Krnov, zpracování mzdové agendy, daňové poradenství, přiznání

Vedení účetnictví, daně, mzdy Krnov, zpracování mzdové agendy, daňové poradenství, zpracování daňového přiznání právnických i fyzických osob.Zpracování mzdové agendy, vedení účetnictví, zpracování finančních rozborů a analýz, sestavování účetních závěrek a daňové poradenství, to vše Vám poskytne firma Ing. Jaroslav Ručka z Krnova.

Firmám a živnostníkům jsem jako kvalifikovaný účetní s praxí a potřebným vzděláním schopen zajistit správné a bezchybné vedení účetnictví v souladu s platnou účetní a daňovou legislativou. Dále se zabývám daňovým poradenstvím, vedením účetnictví, zpracováním mzdové agendy.

Záruku vysoké kvality zajišťuje propojení účetních služeb s daňovým poradenstvím. Každý účetní doklad prochází interní účetní a daňovou kontrolou.

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Kancelář naleznete na adrese Svatého Ducha 7, Krnov.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY