Galvanické pokovování Ni a výroba konstrukcí nástrojů a jednoúčelových strojů

Antikorozní povrchová úprava, povrchová úprava pomocí niklování, vývoj a návrh nástrojů, součástek a strojů dle Vašich požadavků, dlouholeté konstrukční zkušenosti.


Výroba nástrojů a jednoúčelových strojů
Máte kovovýrobu a potřebujete stálého dodavatele pro povrchové úpravy? Řešíte niklování dílů a součástek? Nebo hledáte externí konstruktéry pro vývoj Vašich nástrojů či dokonce i strojů? Obracejte se na naši společnost INTERKOV spol. s.r.o.
Pokud se rozhodnete pro niklování s naší firmou, zaručíme Vám vysokou kvalitu a korozní odolnost pro vaše součástky. Máme ozkoušený proces aplikace závěrečné povrchové úpravy niklem a kvalita je doložena finálním certifikátem. Dále můžete využít služeb naší konstrukce, která po dlouholetých zkušenostech poskytuje návrhy nástrojů a po osobní konzultaci i vývoj a návrh strojů. Dokážeme splnit jakékoliv požadavky v oblasti konstrukce a vývoje.

Naše provozovna se nachází v Benešově nad Ploučnicí a najdete nás na ulici Děčínská 32/33. Své poptávky zasílejte na e-mailovou adresu. V případě potřeby osobního setkání, se Vám ozveme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Výroba pákových mechanismů a příslušenství k pořadačům

Výroba pákových mechanismů a příslušenství k pořadačům
Kvalitní pákové mechanismy do pořadačů včetně příslušenství Vám dodá INTERKOV spol. s r.o., výrobce pákových i kroužkových mechanismů, hřbetních kroužků, nýtů a dalších produktů.

Kroužkové a pákové mechanismy do pořadačů - výroba

Kroužkové a pákové mechanismy do pořadačů - výroba
Společnost INTERKOV spol. s r.o. z Benešova nad Ploučnicí se zabývá výrobou kroužkových a pákových mechanismů do pořadačů pro tuzemský a zahraniční trh.

Kvalitní pákové a kroužkové mechanismy do kancelářských pořadačů, jejich výroba a prodej

Kvalitní pákové a kroužkové mechanismy do kancelářských pořadačů, jejich výroba a prodej
Firma INTERKOV spol. s r.o. se zabývá výrobou a prodejem pákových a kroužkových mechanismů do kancelářských pořadačů. Široký sortiment pro knihařskou a papírenskou výrobu v Benešově nad Ploučnicí.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA INTERKOV spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
INTERKOV spol. s r.o.
www.interkov.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

ProduktySlužby
Adresa

Adresa

Děčínská 32
Benešov nad Ploučnicí 407 22

sales@interkov.cz
+420 412 599 111


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha