Dotykové pokladní systémy s přípravou pro EET, Praha

Informační technologie v podobě pokladních systémů, terminálů a dotykových monitorů pro obchody, hotely, bary a jiné provozy dodává ARC Technologie, a.s.


Dotykové pokladní systémy pro stravovací zařízení
Zařizujete si obchod, restauraci, penzion, kavárnu či jinou prodejnu? Zajisté ji budete muset vybavit pokladními systémy. S tím Vám pomůže naše společnost ARC Technologie, a.s.
Specializujeme se na prodej, dodávku, instalaci a servis informačních technologií v prodejních provozovnách. Pořiďte si kvalitní a moderní dotykové pokladní systémy, POS terminály a monitory. Veškeré pokladní systémy jsou připraveny pro EET. Díky dotykovému panelu je obsluha velmi jednoduchá.
Dodáme Vám vše potřebné od světových značek TOSHIBA, POSIFLEX a COLORMETRICS. Samozřejmě Vám poskytneme i technickou podporu.
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky, mailem či přímo v našem sídle v Praze 5. Rádi a ochotně Vám poradíme s vhodným výběrem techniky do Vašeho provozu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Pokladní systémy s EET, Praha - TOSHIBA, POSIFLEX a COLORMETRICS

Pokladní systémy s EET, Praha - TOSHIBA, POSIFLEX a COLORMETRICS
Pokladní systémy POS TOSHIBA, POSIFLEX a COLORMETRICS s dotykovým displejem, tichým provozem, základní jednotky a štítky Vám dodá společnost ARC Technologie, a.s., Praha.

Tiskárna čárového kódu Praha – pro rychlý tisk a nízkou spotřebu

Tiskárna čárového kódu Praha – pro rychlý tisk a nízkou spotřebu
Je Vaše zboží označeno čárovým kódem? Pak jistě potřebujete spolehlivou tiskárnu pro rychlý tisk čárových kódů. Širokou nabídku těchto tiskáren naleznete u společnosti ARC Technologie, a.s. z Prahy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ARC Technologie, a.s. Pokladní systémy Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ARC Technologie, a.s.
www.arctech.cz
Adresa

Adresa

U Trojice 1042/2
Praha 5 - Smíchov 150 00

info@arctech.cz
+420 257 326 966


Najdete nás také zde:

ARES
captcha