Odborná psychologická péče o děti a dorost z Prahy a okolí

Psychologické vyšetření, řešení psychických problému dětí a mladistvých, poradenství v oblasti předškolního vzdělávání, při volbě povolání, řešení špatných rodinných situací.Máte pochybnosti o správném vývoji Vašeho dítěte? Hledáte odbornou pomoc ohledně psychického stavu dětí a mládeže? Navštivte naši ordinaci, PhDr. Dagmar Pechová psychologická péče o děti a dorost, a získejte tu nejlepší péči v daném oboru.
Svým klientům nabízíme služby od prvotního vyšetření a konzultací, po dlouhodobou spolupráci a léčbu. Můžete využít služby dětského psychologa, psychologické poradny nebo poradenské činnosti. Pomůžeme Vám vyřešit špatný psychický stav způsobený rozvrácenými rodinnými vztahy, problémy ve škole, fobiemi a traumaty. Jsme také odborníky v oblasti vývojových vad a zjišťování intelektových úrovní, pokud jste na pochybách u svého potomka, kdykoliv nás kontaktujte.
Přijďte spolu s dítětem do ordinace na ulici Kartouzská 204/6 v Praze 5. Jsme tu každý den od pondělí do čtvrtka. Každý den začínáme ordinovat v 7:00 a končíme v 15:00. Pokud cítíte ostych a nejistotu, kontaktujte nás a Váš problém můžeme prvně prokonzultovat telefonicky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Psychologická péče o děti a dorost v Praze – psychologická poradna i ...

Psychologická péče o děti a dorost v Praze – psychologická poradna i ...

Komplexní psychologická péče pro Vaše dítě. PHDR. DAGMAR PECHOVÁ v Praze pomáhá dětem, dospívajícím i rodičům při řešení potíží souvisejících s výchovou.


Dětský psycholog v Praze, diskrétní psychologická poradna, komplexní ...

Dětský psycholog v Praze, diskrétní psychologická poradna, komplexní ...

Dobře míněné rady v oblasti výchovy a vývoje Vašich dětí Vám poskytne dětská psycholožka PHDR. DAGMAR PECHOVÁ, PSYCHOLOGICKÁ PÉČE O DĚTI A DOROST z Prahy 5 – Smíchov.