Zadavatelem microsite je firma DS ložiska, s.r.o.Prodej hadic a koncovek Kopřivnice, nízkotlaké, vysokotlaké, vzduchové, olejové, vodní, plynové

Nabízíme prodej kvalitních hadic a koncovek přímo ze skladu Po-Pá : 7:00 - 15:00, široký sortiment šroubení v metrických i palcových rozměrech, hadice vzduchové, olejové, vodní, plynové.Představujeme Vám firmu DS ložiska, s.r.o. Kopřivnice, která je přímým dodavatelem hadic a koncovek od světových i českých výrobců. Široký sortiment hadic i koncovek dodáváme ihned ze skladu. Hadice jsou z výroby Optimit, Semperit a šroubení dodáváme v metrických i palcových rozměrech.

Zajišťujeme výrobu hadic s koncovkami dle požadavku zákazníka do D = 80 mm v libovolných délkách.

Hadice, dodávky a výroba:
- nízkotlaké
- vysokotlaké
- vzduchové
- olejové
- vodní
- plynové

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Lubina 439, Kopřivnice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Řemeny, řemenice, řetězy, řetězová kola, hřídelové spojky

Řemeny, řemenice, řetězy, řetězová kola, hřídelové spojky

Kompletní sortiment pro zhotovení strojů různé druhy řemenů, řemenic, řetězů, řetězových kol, hřídelových spojek prodává DS ložiska, s.r.o., Kopřivnice.


Ložiska všech typů, gumové těsnění, hadice a řetězy pro průmyslovou ...

Ložiska všech typů, gumové těsnění, hadice a řetězy pro průmyslovou ...

Pestrý sortiment ložisek a dalších výrobních komponentů představuje společnost DS ložiska, s.r.o. z Kopřivnice. Prodáváme nářadí, řetězy i těsnění od významných českých i světových výrobců.