Umělé hutné kamenivo určené pro inženýrské stavby a stavby pozemních komunikací

Stavební kamenivo pro inženýrské stavby a účely budování pozemních komunikací, nabídka stavebních materiálů, materiály pro pozemní komunikace od Miroslav Karas - Destro.


Umělé hutné kamenivo pro stavby silnic a inženýrských staveb
Sháníte dodavatele stavebních materiálů pro realizaci Vašeho projektu? Potřebujete partnera, na kterého je v branži spoleh a umí dodržovat dohody? Neváhejte se na nás obracet – firma DESTRO pomůže i Vaší výstavbě.
Jsme zavedeným výrobce na trhu s recyklovanými stavebními materiály a naše služby doporučuje celá řada odběratelů. Věnujeme se hlavně produkci umělého hutného kameniva, které následně slouží pro výstavbu pozemních komunikací, inženýrských projektů či jako materiál pro betonové prefabrikáty. Naše výrobky splňují všechny potřebné certifikáty či zkoušky. Náš podnik staví na hodnotách tradiční rodinné firmy a potřeby našeho zákazníka jsou pro nás vždy prioritou!
Neváhejte nás ve všední dny navštívit v naší kanceláři v Kladně, anebo se rovnou přijďte podívat do našeho sídla na adrese Sýkořice 216, Zbečno. Zavítejte i na naše webové stránky, kde najdete katalog materiálů i kalkulátor cen. Náš tým se na Vás již těší!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Transportní beton prodej Kladno - z certifikovaného kameniva za příznivé ceny

Transportní beton prodej Kladno  - z certifikovaného kameniva za příznivé ceny
Transportní beton – beton z certifikovaného kameniva s dopravou na stavbu za příznivé ceny zhotovuje a prodává Miroslav Karas DestroBeton s.r.o., Kladno.

Sypké stavební materiály, struskové kamenivo, recykláty, křemičitý písek, prodej

Sypké stavební materiály, struskové kamenivo, recykláty, křemičitý písek, prodej
Drcené kamenivo z ekologické recyklace Vám dodá rodinná firma Miroslav Karas DESTRO z Kladna. Prodáváme a odebíráme mnoho druhů stavebního odpadu a suti včetně ocelárenského materiálu.

Sypké stavební materiály prodej a dovoz Kladno

Sypké stavební materiály prodej a dovoz Kladno
Prodej a dovoz sypkých stavebních materiálů na Kladně obstará společnost DESTRO. Náš nabízený sortiment představuje struskové kamenivo,třísložkové recykláty, betonové, cihelné,asfaltové recykláty, antuka, škvára, okrasné kamenivo, zemina, písek. Například asfaltové recykláty jsou vhodné k ...

Recyklace hutních a slévárenských odpadů, Kladno

Recyklace hutních a  slévárenských odpadů, Kladno
Recyklace hutních a slévárenských odpadů nabízí společnost Destro se sídlem v Kladně. Podnikáte v hutním nebo slévárenském průmyslu a potýkáte se každý den s velkým množstvím odpadů? Přemýšlíte o tom, že byste odpad rádi ještě využili a uspořili tak peníze i materiál? Pak je tu pro vás firma ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Miroslav Karas DESTRO Prodej sypkých stavebních materiálů
WEBOVÁ STRÁNKA
Miroslav Karas DESTRO
destro.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Ceník
Adresa

Adresa

U Chladičů
Kladno - Dubí 272 03

martin.motycak@destro.cz
+420 725 505 577


Najdete nás také zde:

ARES
captcha