Zadavatelem microsite je firma Optika u Stodolní Leona NovákováProdej dioptrických brýlí, měření zraku, opravy brýlí Ostrava, brýle velikosti XXL, čistící roztoky

Obchod se slunečními brýlemi a oční optikou, po domluvě nabízíme pohodlný výběr brýlí mezi 17,00-17,30, speciální brýle, multifokální brýlové čočky, brýle velikosti XXL, čistící roztoky.Představujeme Vám Optiku u Stodolní, kterou provozuje Leona Nováková a nabízí ten nejširší sortiment s oční optikou a doplňky.

Jako jediná optika v Ostravě jsme ve věrnostním programu Cashback World. Při platbě v hotovosti se Vám vrátí až tři procenta z nákupu. Více zde https://www.cashbackworld.com/cz/cashback/cs-cz/405196-optika-u-stodoln%C3%AD

Prodej a služby:
- zhotovujeme na lékařský předpis i soukromě
- dioptrické
- sluneční
- speciální brýle
- jiné optické pomůcky
- doplňkový sortiment k brýlím
- roztoky na kontaktní čočky
- opravy, čištění i údržbu brýlí

Vážení přátelé v následujících dnech máme otevřeno bez omezení dle otevírací doby a budeme se těšit na Vaši návštěvu na adrese Nádražní 343/31, Ostrava.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Optika Ostrava, dioptrické a sluneční brýle, brýlové obruby

Optika Ostrava, dioptrické a sluneční brýle, brýlové obruby

Brýlové obruby dámské, pánské a dětské, brýlové čočky na míru s různou úpravou, sluneční brýle, kontaktní čočky a jiné pomůcky zakoupíte v Optice u Stodolní, Ostrava.