Zadavatelem microsite je firma VINAŘSTVÍ ŠTĚPÁNEK, s.r.o.Řízená degustace vín v Mutěnicích - 10 vybraných vzorků vína s nezaměnitelným charakterem

Vinařství Štěpánek Mutěnice Vás zve na řízené degustace vín, připraveno je 10 vzorků vybraných vín v té nejvyšší kvalitě. Naše vína jsou unikátní nižším obsahem alkoholu.Využijte možnost ochutnat při řízené degustaci unikátní vína z Vinařství Štěpánek Mutěnice. Řízená degustace vín trvá 2 hodiny - ochutnáte 10 vybraných vzorků, všechna vína jsou té nejvyšší kvality, vyznačují se nižším obsahem alkoholu a vyšším obsahem zbytkového cukru.

Objednávat se mohou skupinky min. 5 osob.
Během degustace budete mít připraven džbánek vody a jako občerstvení chléb i sýr.

Vyrábíme vína s nezaměnitelným charakterem:
- bílá - Pálava, Rulanské šedé, Ryzlink rýnský, Chardonnay, Solaris, Muškát moravský, Sylvánské zelené, Cabernet Sauvignon, Hibernal
- růžová - Cabernet Saugignon Rosé
- červená - Dornfelder, Frankovka, Neronet.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Unikátní bílá a růžová vína s nižším obsahem alkoholu – prodej

Unikátní bílá a růžová vína s nižším obsahem alkoholu – prodej

Unikátní bílá a růžová vína prodává Vinařství Štěpánek z Mutěnic. Specializujeme se na výrobu vín s nižším obsahem alkoholu.


E-shop - prodej bílých, červených, růžových vín z mutěnické oblasti

E-shop - prodej bílých, červených, růžových vín z mutěnické oblasti

Prvotřídní vína z mutěnické oblasti zakoupíte na e-shopu vinařství Štěpánek s.r.o. Prodáváme bílá, červená a růžová vína - přívlastková, výběr z hroznů a pozdní sběr.