Nízkoenergetické montované domy ze dřeva s realizací po celé ČR

Stojíte před rozhodnutím volby vlastního bydlení? Chcete moderní, vysoce kvalitní, ale také časově a cenově dostupný dům? Chcete bydlet co nejdříve? HK – Dřestav s.r.o. je to pravé přímo pro Vás.Zabýváme se výrobou, dodávkou a montáží vysoce kvalitních montovaných rodinných domů. Naše kompletní modelová řada splňuje ty nejnáročnější požadavky na nízkoenergetické bydlení dle současných zákonných standardů. Na výběr máte celou škálu staveb a je jen na Vás, jestli se rozhodnete pro velkou vilu či přízemní bungalov. Hlavní výhodou našich staveb je časová dostupnost a flexibilita. Mimo to Vám nabízíme kompletní dodávku na klíč, kdy se po odsouhlasení projektu již nemusíte vůbec o nic starat (pomůžeme i se získáním financí na provedení stavby).
Katalog domů, stejně jako další potřebné informace, naleznete na našich webových stránkách, případně se za námi rovnou stavte osobně na adresu Profesora Plavce 1266, Sedlčany, kde naleznete vzorový dům. Veškeré informace Vám rádi předáme také na bezplatné telefonní lince 800 606 505.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Dřevostavby a montované nízkoenergetické domy na klíč pro Vaše pohodlí

Dřevostavby a montované nízkoenergetické domy na klíč pro Vaše pohodlí

Dřevostavby a montované nízkoenergetické domy na klíč podle Vašeho výběru postaví společnost HK - Dřestav s.r.o. se sídlem nedaleko Příbrami.


Výroba, dodávka a montáž moderních i klasických montovaných rodinných ...

Výroba, dodávka a montáž moderních i klasických montovaných rodinných ...

Plánujete bydlet ve vlastním a toužíte po krásném rodinném domě? Společnost HK - Dřestav s.r.o. sídlící nedaleko Příbrami Vám zajistí výrobu, dodávku a rychlou montáž montovaných rodinných domů.