Zadavatelem microsite je firma RE/MAX Property Realitní kancelář Praha 10Aukce nemovitostí u profesionálních realitních makléřů

Sháníte nemovitost a nechcete se v dnešním světě nechat napálit? Jste vlastníky nemovitostí a rádi byste je zhodnotili na trhu? Zajímáte se o aukce nemovitostí a chcete zjistit více informací?Jsme profesionální realitní kancelář patřící do mezinárodní sítě RE/MAX, která je jedním z lídrů na trhu a zajišťuje ty nejvyšší standardy prodeje nemovitostí v Evropě. Naší velkou výhodou je rychlost, efektivita, kvalit a diskrétnost poskytovaných služeb. Rádi Vám seženeme kvalitní bydlení pro Vaši rodinu či zajistíme prostory pro podnikání. V případě, že chcete svoji nemovitost prodat, můžete se spolehnout na prvotřídní podporu prodeje, moderní způsoby prezentace Vašeho majetku a také kompletní servis, kdy se nemusíte již o nic starat. Naší doménou jsou aukce nemovitostí, které zajišťují vždy dosažení toho nejlepšího výsledku. Budoucí vlastníci se nemusejí bát, že se o nabízenou nemovitost nepřihlásili jako první, zde rozhoduje kvalita nabídky. Pro prodávajícího má tento způsob prodeje velkou výhodu v tom, že může porovnat nejen cenové rozmezí, ale také např. okolnosti jako termín prodeje, platební podmínky apod.
Navštivte nás na naší adrese Strašnická 3164, Praha 10-Záběhlice, anebo nás kontaktujte přes náš web.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Realitní kancelář, obchod s nemovitostmi, koupě, prodej, pronájem

Realitní kancelář, obchod s nemovitostmi, koupě, prodej, pronájem

Zprostředkování koupi i prodeje nemovitostí s vysokou zákaznickou péčí a individuálním přístupem. RE/MAX Property, poskytovatel realit všeho druhu v rámci České republiky.


Staňte se makléřem - s námi na to máte!

Staňte se makléřem - s námi na to máte!

Získejte práci úspěšného realitního makléře - naučíme Vás k tomu vše, co potřebujete! Mimořádná příležitost pro každého, kdo chce změnit svůj pracovní život.