Plnění i výměna lahví CO2 či hasících přístrojů, u kterých lze provést i potřebné opravy

O plnění i výměnu lahví CO2 a hasících přístrojů se postará společnost Středisko požární ochrany František Fousek, která sídlí ve Znojmě-Přímětice. Zajistí i servis, opravy, prodej a montáž.


Plnění a výměna lahví CO2 Znojmo-Přímětice
Potřebujete doplnit či vyměnit láhve s CO2 plynem? Hledáte spolehlivou firmu, která by se Vám postarala i o doplnění hasících přístrojů? Případně zajistila pravidelné revize? Navštivte společnost Středisko požární ochrany František Fousek, kterou najdete ve Znojmě-Příměticích.

Specializujeme se na veškeré služby v oblasti požární ochrany, od prodeje, servisu a montáže hasících přístrojů, přes pravidelné revize či tlakové zkoušky hydrantů a požárních hadic až po zpracování dokumentace a školení PO a BOZP.

Také se zaměřujeme na plnění a výměnu tlakových lahví plněné plynem CO2. Samozřejmostí je i plnění a opravy hasících přístrojů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Školení zaměstnanců v oblasti PO, BOZP a zpracování dokumentace PO, BOZP

Školení zaměstnanců v oblasti PO, BOZP a zpracování dokumentace PO, BOZP
Proškolení zaměstnanců firem a podniků v oblasti PO a BOZP zajistí na Znojemsku firma Středisko požární ochrany František Fousek. Zpracujeme také dokumentaci BOZP a PO.

Prodej hasících přístrojů – pěnové, práškové, CO2

Prodej hasících přístrojů – pěnové, práškové, CO2
Hasící přístroje pořídíte v okolí Znojma ve Středisku požární ochrany František Fousek. Prodáváme hasící přístroje pěnové, práškové i sněhové CO2.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Středisko požární ochrany František Fousek
WEBOVÁ STRÁNKA
Středisko požární ochrany František Fousek
www.hasicipristrojeznojmo.cz
Adresa

Adresa

K Suchopádu 324/10
Přímětice 669 04

servishp@seznam.cz
+420 515 241 963


Najdete nás také zde:

ARES
captcha