Zadavatelem microsite je firma M.A.B. Trade, s.r.o.Teplá, odlehčená svetrovina v metráži jednobarevná i se vzorem, hladká i žebrovaná - eshop, velkoobchod

Velkoobchod metrového textilu, M.A.B. Trade s.r.o. Zlín, má v sortimentu i svetrovinu - jednobarevná i se vzorem. V metráži je teplá i odlehčená svetrovina, hladká i žebrovaná. Využijte náš eshop.Svetrovina je příjemný a měkký materiál, která má široké využití. Objednat v metráži ji můžete pohodlně přes eshop od velkoobchodního prodejce metrového textilu, firmy M.A.B. Trade s.r.o. Zlín-Velíková.

Na výběr je svetropina jedobarevná i se vzorem, hladká i žebrovaná - teplá, odlehčená i odlehčená s recyklovaných materiálů. Materiál je lehce pružný, z lícové strany má krátce střižený počesaný chloupek podobný microfleecu, rubová strana je pletená hladce.

Využití svetroviny:
- na šití šatů, svetrů, kardiganů
- na čepice, nákrčníky, šály
- oblečky, kabátky pro psy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Bavlněné froté v metráži - na výrobu županů, domácího oblečení, se ...

Bavlněné froté v metráži - na výrobu županů, domácího oblečení, se ...

Společnost M.A.B. Trade dodává v metráži bavlněné froté a další metrový textil. Froté vyberete jednobarevné i se vzorem, vhodné na výrobu županů, domácího oblečení, do postýlky, na přebalovací pulty.


Outdoorové materiály, funkční textilie metráž - softshell, fleece, ...

Outdoorové materiály, funkční textilie metráž - softshell, fleece, ...

Firma M.A.B. Trade, s.r.o. z Velíkové u Zlína je velkoobchod zaměřený na metrový textil. Dodává i outdoorové materiály - softshell tenký i zateplený, fleece i outdoorová šusťákovina s podšívkou i bez.