Zadavatelem microsite je firma SCHULTE INFRA s.r.o.Trubkové plynové infrazářiče Reznor - nejúčinnější řešení vytápění hal

Společnost SCHULTE INFRA s.r.o. Uherské Hradiště doporučuje jako nejúčinnější řešení vytápění hal trubkové plynové infrazářiče Reznor.Pokud řešíte úspory při vytápění průmyslového provozu, neváhejte s modernizací. Společnost SCHULTE INFRA s.r.o. doporučuje jako nejúčinnější vytápění hal trubkové plynové infrazářiče Reznor.

Jako dodavatel průmyslového vytápění jsme schopni dodat i další topné technologie - nízkoteplotní plynové infrazářiče SCHULTE a teplovzdušné systémy REZNOR. Najdeme vhodné řešení pro střední i velké haly.
Zajišťujeme i servisní činnost po celé ČR.

Trubkové infrazářiče REZNOR:
- díky optimalizovanému tvaru odrazného zrcadla v podobě srdce se odražené paprsky kříží v obálce nad sálavým potrubím. Nedochází tak k úniku tepla a snižují se komínové ztráty pod 8%
- jednička na trhu trubkových infrazářičů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Teplovzdušné systémy Reznor - klimatizační jednotky, plynové ohřívače ...

Teplovzdušné systémy Reznor - klimatizační jednotky, plynové ohřívače ...

Společnost SCHULTE INFRA s.r.o. Uherské Hradiště dodává v rámci ČR teplovzdušné systémy Reznor pro efektivní vytápění hal - Jde o plynové ohřívače vzduchu i klimatizační jednotky pro ohřev a chlazení.


Průmyslové plynové infrazářiče Schulte - nízkoteplotní sálavé systémy ...

Průmyslové plynové infrazářiče Schulte - nízkoteplotní sálavé systémy ...

Společnost SCHULTE INFRA s.r.o. z Uherského Hradiště dodává sálavé systémy od německé firmy Schulte GmbH. Jde o nízkoteplotní plynové infrazářiče pro vytápění hal.