Prodej profi hasící techniky a zařízení pro hasiče a poskytnutí služeb požární ochrany

Na prodej profi hasící techniky a zařízení pro hasiče se specializují ve firmě Jaroslav Žálčík - hasící technika a hasičská výzbroj v Šumperku. Dále poskytují veškeré služby požární ochrany.Hledáte spolehlivého dodavatele profi hasící techniky? Plánujete ve firmě školení požární ochrany? Potřebujete zajistit pravidelné kontroly hasících přístrojů? Obraťte se na společnost Jaroslav Žalčík – hasící technika a hasičská výzbroj, kterou najdete v Šumperku.

Prodáváme profi hasící techniku, například požární hadice, hydranty, proudnice, čerpadla, elektrocentrály, žebříky, vyprošťovací technika, sorbční prostředky, svítilny, armatury a mnoho dalšího. Samozřejmostí je i oděv a ochranné prostředky pro hasiče.

Dále poskytujeme služby v oblasti požární ochrany. Organizujeme kurzy, školení a odborné přípravy v oboru PO. Vypracujeme Vám posouzení požárního nebezpečí v objektech a technologií. Dále provádíme pravidelné kontroly hasících přístrojů, požárních vodovodů a klapek. Zajistíme zařízení pro odvod tepla a kouře, dále stabilní, polostabilní hasící zařízení či vodní clony.

V případě, že potřebujete spolehlivou elektrickou požární signalizaci, oslovte nás.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY