Zadavatelem microsite je firma Alf servis, s.r.o.Bezdrátový či optický internet zajistí rychlé, kvalitní a stabilní připojení za výhodné ceny

Rychlé, stabilní a kvalitní připojení bezdrátového a optického internetu zajistí firma Alf servis s.r.o. v Blansku. Připojení vhodné do domácností za výhodné ceny. Dodávka i vhodného WiFi routeru.Hledáte spolehlivého poskytovatele internetového připojení v Blansku? Rádi by jste rychlé připojení za skvělé ceny? Kontaktujte společnost Alf servis s.r.o. a vyberte si z výhodných balíčků připojení buď bezkontaktního či optického internetu.

Poradíme Vám, které internetové připojení je vhodné do vaší domácnosti. Zajistíme bezplatnou a nezávaznou obhlídku. Dodáváme i WiFi routery včetně nastavení. Instalace přípojky je provedena rychle a jednoduše.

Na doma Vám doporučíme nejlepší rychlý optický internet. Bezdrátové připojení se často využívá nejen v domácnostech, ale i v menších firmách.

Na našich webových stránkách najdete seznam tarifů, které poskytujeme, i s platným ceníkem.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Optické připojení k internetu a zapojení digitální televize - ...

Optické připojení k internetu a zapojení digitální televize - ...

Stabilní optické připojení k internetu a digitální televizi se zpětným přehráváním a mnoha dalšími výhodami poskytuje v Blansku a jeho okolí firma Alf servis, s.r.o.