Zadavatelem microsite je firma Bc. Luboš Mrklas - TechproservisPožární ochrana Jablonec nad Nisou, prevence ochrany majetku a zdraví osob, minimalizace škod

Požární ochrana Jablonec nad Nisou, prevence ochrany majetku a zdraví osob, předcházení nebezpečí vzniku požáru, minimalizace škod při vzniku požáru, dokumentace.Požární ochranu, prevenci ochrany majetku a zdraví osob, minimalizaci škod, zpracování kompletní dokumentace, to vše Vám poskytne firma Bc. Luboš Mrklas - Techproservis Jablonec nad Nisou.

Svým zákazníkům jsem schopen zajistit kompletní protipožární ochranu včetně dokumentace, analýzy rizik a požární nátěry stavebních konstrukcí. Jsme držiteli osvědčení o odborné způsobilosti což nás opravňuje vypracovávat kompletní dokumentaci požární ochrany a provádět školení zaměstnanců v oblasti požární ochrany.

Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu kde se na Vás bude těšit Bc. Luboš Mrklas - Techproservis na adrese Lovecká 34, Jablonec nad Nisou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kontroly a revize v oblasti BOZP a požární ochrany, zkoušky hasicích ...

Kontroly a revize v oblasti BOZP a požární ochrany, zkoušky hasicích ...

Revize zabezpečování požární ochrany a bezpečnosti práce provádí společnost Bc. Luboš Mrklas – Techproservis sídlící v Jablonci nad Nisou. Poskytujeme odborné školení i kontroly v oblasti BOZP.