Zadavatelem microsite je firma Zelená zahradaProdej sušených plodů, oříšků a sušeného tropického ovoce - ideální zdravá svačinka

Na prodejně Zelená zahrada Znojmo máme na prodej nejen čerstvé ovoce, zeleninu, ale i velký výběr sušených plodů, oříšků a tropického ovoce, které budou ideální zdravou svačinkou.Pokud jste se rozhodly zbavit pár kilo na váze, můžete si přijít nakoupit něco na zdravé mlsání do prodejny Zelená zahrada Znojmo - máme výběr sušených plodů, oříšků, sušeného tropického ovoce, švestek, meruněk a dalších dobrot.

Protože v zimě není dostupné sezónní ovoce, právě sušené ovoce je alternativou na toto období, u nás máme na prodej pouze zdravou variantu s minimem přidaného cukru, šetrně sušené a bez konzervantů. V sušeném ovoci zůstává vysoký obsah vlákniny, živin, antioxidantů, jde tedy opravdu o zdravou svačinku. Stejně vydatnou svačinou budou i oříšky.

Prodej:
- tropické ovoce – ananas, mango, papaya
- sušené meruňky, rozinky, švestky, hrušky, jablka
- sušené plody - pistácie, kešu oříšky, arašídy solené, natur či v jogurtové polevě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lahodné čajové a vánoční cukroví, sváteční koláče z cukrářství

Lahodné čajové a vánoční cukroví, sváteční koláče z cukrářství

Pokud máte chuť na poctivé čajové a vánoční cukroví nebo koláče z cukrářství, navštivte prodejnu Zelená zahrada ve Znojmě, kde si můžete vybrat z několika druhů cukroví a koláčů.


Výrobky studené kuchyně, lahůdky regionálních výrobců – chlebíčky, ...

Výrobky studené kuchyně, lahůdky regionálních výrobců – chlebíčky, ...

Výrobky studené kuchyně a lahůdky od regionálních výrobců pořídíte v prodejně Zelená zahrada ve Znojmě. Pochutnat si můžete na chlebíčcích, bagetách, salátech i uzeninách.