Zadavatelem microsite je firma Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o.Úklidový a čistící servis pro administrativní budovy Příbram, domácnosti, hotely, nemocnice, objekty

Úklidový a čistící servis pro administrativní budovy Příbram, domácnosti, hotely, nemocnice i průmyslové objekty po celé České republice.Představujeme Vám firmu Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o. Příbram, která se stará o komplexní dodávky certifikovaného úklidového zboží po celé České republice.

Provádíme údržbu a kompletní úklidový a čistící servis pro administrativní budovy, domácnosti, hotely, nemocnice i průmyslové objekty.

Dále je naše firma schopna zajistit montáž a demontáž telefonních hovoren, jejich ekologickou likvidaci a uvedení místa do původního stavu na celém území ČR.

Služby:
- facility management
- úklidový servis
- odborné poradenství
- služby pro telekomunikace, telefonní hovorny
- reklama na telefonních hovornách.

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Purkyňova 224, Příbram.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Služby pro průmyslové objekty, generální úklidy, čištění strojů, ...

Služby pro průmyslové objekty, generální úklidy, čištění strojů, ...

Kompletní jednorázové i pravidelné úklidové práce zajišťuje společnost Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o. z Příbrami. Postaráme se o precizní umytí oken, vyčištění podlah i kamene.