Zadavatelem microsite je firma JATKY Dolní Heřmanice s.r.o.Velkoobchodní i maloobchodní prodej vepřového a hovězího masa

Zdravé maso od českých chovatelů. Porážka, bourání, nakládání masa i rozvoz. Maloobchodní i velkoobchodní prodej kvalitního a zdravého masa od společnosti JATKY Dolní Heřmanice s.r.o.Chcete ve svých obchodech prodávat opravu kvalitní a čerstvé maso od českých chovatelů? Nakupujte u nás. Naše společnost JATKY Dolní Heřmanice s.r.o. provozuje velkoobchodní i maloobchodní prodej hovězího i vepřového masa.
Specializujeme se na porážku zvířat. Vykupujeme zdravá prasata a dobytek pouze od českých chovatelů. Zaručíme Vám zdravé a vždy čerstvé maso. Porážka, bourání i proces zpracování je neustále pod přísnou veterinární kontrolou. Seznam prodávaných druhů vepřového i hovězího masa, stejně jako seznam prodávaných druhů sádel a dalších produktů najdete na našich stránkách.
Nakupujte kvalitní a čerstvé maso od naší společnosti JATKY Dolní Heřmanice s.r.o. Najdete nás v obci Dolní Heřmanice v okrese Žďár nad Sázavou, v případě zájmu Vám maso i naše chutné koncové výrobky z vepřového masa dovezeme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Porážka jatečných zvířat, odborné bourání a nakládání hovězího i ...

Porážka jatečných zvířat, odborné bourání a nakládání hovězího i ...

Profesionální porážku hospodářských zvířat pocházejících pouze od českých chovatelů dlouhodobě poskytuje společnost JATKY Dolní Heřmanice s.r.o. z Dolních Heřmanic.