Dodavatel stavebního materiálu a barev v Moravskoslezském kraji

Široká nabídka barev a nátěrů, stavební materiál všeho druhu, zateplovací systémy, tmely, míchání barev dle přání zákazníka, široká nabídka produktů za nejlepší ceny – ABC COLOR STAVEBNINY s.r.o.


Prodej stavebního materiálu, nátěrů, barev
Máte stavební firmu? Potřebujete si něco opravit a sháníte stavební materiál? Rozhodli jste se malovat nebo renovovat? Nevíte, kde koupit nátěry a laky? Zvolte si naši firmu ABC COLOR STAVEBNINY s.r.o. s dlouholetou tradicí v Moravskoslezském kraji.
V naší rozsáhlé prodejně nebo e-shopu najdete veškeré zboží pro stavební firmy, živnostníky, kutily i nekutily. Můžete nás navštívit každý pracovní den od 7:00 do 17:00 nebo v sobotu od 8:00 do 11:00 a vybrat si zboží dle vašeho přání a požadavků. V nabídce najdete téměř vše z daného odvětví. Máme kompletní nabídku nátěrů pro všechny povrchy, ředidla, tmely a lepidla, barvy pro fasády a příslušenství pro aplikaci. Dále nabízíme ztracené bednění, sádrokartony, ytongové zdivo, vápno, cement, všechny potřeby pro zateplování a další stavebniny. Zakoupit můžete i nářadí. Doplňkovou službou je výměna propan-butanových lahví.
Přijďte si nakoupit veškeré potřeby na naši provozovnu do Lubiny 545. Přivítá Vás a se vším pomůže náš vyškolený personál.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Prodej barev, míchání barev, ABC COLOR STAVEBNINY s.r.o.

Prodej barev, míchání barev, ABC COLOR STAVEBNINY s.r.o.
Společnost ABC COLOR STAVEBNINY s.r.o. nabízí široký sortiment barev na veškeré podklady a také se zabývá mícháním barev.

Stavebniny, barvy a laky

Stavebniny, barvy a laky
Spolehlivého dodavatele stavebního materiálu naleznete u společnosti ABC COLOR STAVEBNINY s.r.o. v Kopřivnici. Připravili jsme bohatý stavební sortiment od renomovaných světových výrobců.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ABC COLOR STAVEBNINY s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ABC COLOR STAVEBNINY s.r.o.
www.abccolor.cz
Adresa

Adresa

Lubina 545
Kopřivnice 742 21

prodejna@abccolor.cz
+420 724 520 400


Najdete nás také zde:

ARES
captcha