Zadavatelem microsite je firma Hotel Ennius URBO s.r.o.Dobový hotel Ennius v centru města Klatovy

Tříhvězdičkový hotel v historickém centru Klatov, dobová jídla a interiér hotelu, pokoje v různých cenových relacích, prostory pro akce a oslavy, prostorná terasa – vše v hotelu Ennius Urbo s.r.o.Nacházíte se právě ve městě Klatovy a potřebujete se ubytovat? Plánujete dovolenou v šumavské přírodě s historickým nádechem? Bude pro Vás pravou volbou Hotel Ennius Urbo s.r.o.
Naši hosté se mohou ubytovat v pokojích typu ekonomy a standart, které mají kapacitu pro 1 až 3 osoby. Určitě Vás nalákají příznivé ceny. V ceně pokoje je i bohatá a výtečná snídaně. Děti do pěti let mají u nás ubytování zdarma, pokud vlastníte zvířecího miláčka, ten je u nás také vítán. Pochutnat si můžete na staročeské kuchyni i mezinárodních jídlech. Poskytujeme prostory pro rodinné oslavy, firemní večírky a různé oslavy. V případě pěkného počasí určitě využijte příjemné terasy.
Pro rezervaci využijte webového kontaktního formuláře, nebo nás kontaktujte na telefonním čísle, mile rádi Vám s rezervací pomůžeme. Pokud se rozhodnete dorazit, hledejte nás na ulici Randova 111 v Klatovech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Komfortní ubytování na Šumavě, v centru města Klatovy, se stylově ...

Komfortní ubytování na Šumavě, v centru města Klatovy, se stylově ...

Příjemné ubytování v historické budově původně měšťanského sídla naleznete v Klatovech, kde sídlí URBO s.r.o. - Hotel Ennius. Tradičně zařízený hotel a restaurace s českou i světovou kuchyní.