Microsite byla vložena dne:16.12.2020
ID microsite: 166762, počet zhlédnutí:  57
Zadavatelem microsite je firma

Město Březnice

Město Březnice – správné místo pro život

Město Březnice ve Středočeském kraji – bohaté kulturní vyžití, občanská vybavitelnost, společenské akce, informační kanály pro občany, městský úřad a knihovna, vzdělávací zařízení.

Město Březnice - bohaté kulturní vyžití a památkyHistorické památky - jezuitské koleje a kostel ve městě BřezniceKrásné město Březnice se zámkem a občanskou vybaveností

Představujete si někdy ideální místo pro život? Jedno tu pro Vás máme, město Březnice je tou správnou půdou, kde se usadit. Svým obyvatelům nabízíme rozsáhlé občanské služby, krásné místo a vše, co potřebují.
Město vyniká svým bohatým kulturní zázemím a občanskou vybavitelností. Mezi kulturní lákadla patří zámek Březnice, židovská synagoga a hřbitov, kostely a jezuitské koleje. Občané mohou využívat městskou knihovnu, zdravotní zařízení, městskou policii i pečovatelskou službu. Rodiny s dětmi jistě ocení vzdělávací zařízení od mateřské školy, přes základní až po uměleckou školu. Využívat lze i spousty obchodů, lékárnu, sportcentrum a restaurací.
Následujte nás na webových stránkách, nově si můžete stáhnout aplikaci do svých telefonů a sledovat dění nepřetržitě. Městský úřad je pro Vás otevřený v pondělí a středu od 8:00 do 17:00. Ostatní dny využívejte podatelny.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY