Prodejce a dodavatel audiovizuální a projekční techniky Brno

Profesionální audiovizuální vybavení, dataprojektory, interaktivní zařízení, ozvučení konferenčních prostor, zasedacích místností, technické vybavení – vše od společnosti ENGEL s.r.o.


Plátna, projektory, vybavení školících místností
Hledáte nejenom prodejce audiovizuální techniky, ale někoho, kdo Vám poskytne služby od prodeje přes instalaci až po finální zaškolení a servis? To vše umíme, my v ENGEL s.r.o, a s výběrem a instalací správného zařízení Vám kdykoliv ochotně pomůžeme.
V nabídce máme produkty pro školy, firmy, státní instituce, ale i pro domácí využití. Pokud jste ze školního prostředí vyberete si ze široké škály techniky, a to projektorů, interaktivních systémů, dotykových monitorů, pláten a tabulí. Firmy navíc mohou využít nabídky řídících a hlasovacích systémů, rezervačních systémů nebo ozvučení. Pokud už některé z výše zmíněného zařízení vlastníte a nechcete investovat více prostředků, provádíme také repase staršího vybavení.
Kontaktujte nás a navrhneme pro Vás řešení na míru dle požadavků a dispozicí. Sídlíme v Brně, ale své služby realizujeme po celé České republice.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ENGEL s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ENGEL s.r.o.
engel.sro.cz
Adresa

Adresa

Mikšíčkova 44
Brno - Židenice 615 00

engel@engel.sro.cz
+420 548 226 133


Najdete nás také zde:

ARES
captcha