Zadavatelem microsite je firma Obec KněžičkyObec Kněžičky, okres Nymburk ve Středočeském kraji, poblíž národní přírodní rezervace Kněžičky

Obec Kněžičky, okres Nymburk ve Středočeském kraji, poblíž národní přírodní rezervace Kněžičky, pomník a památník padlým, královská obora.Poblíž města Nymburk nalezneme malebnou obec Kněžičky, která se rozprostírá poblíž národní přírodní rezervace Kněžičky. Obec leží ve Středočeském kraji a je složena ze tří neformálních částí - obec Kněžičky, obora Kněžičky a Kopičák. Ze zajímavostí jistě stojí zmínka o turistické atrakci a tou je obora a pomník padlých. Obec je vybavena obecním úřadem, knihovnou, prodejnou potravin, dětským hřištěm a kulturním domem.

Těm kdo k nám do vesničky zavítají nabídneme občerstvení v luxusní restauraci a hotelu v areálu Obora, v hostinci Na Kopičáku nebo v motorestu Kopičák s penzionem.

Pamětihodnosti:
- pomník
- památník padlým
- Obora Kněžičky
- Národní přírodní rezervace Žehuňská obora

Budeme velice rádi za Vaši návštěvu po celý rok.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obec Kněžičky v okrese Nymburk, vesnice v blízkosti Národní přírodní ...

Obec Kněžičky v okrese Nymburk, vesnice v blízkosti Národní přírodní ...

Vesnice obklopena panenskou přírodou s řadou ohrožených druhů živočichů taková je obec Kněžičky u Nymburku. Malá obec s bohatou historií i dobrým autobusovým spojením s okolními městy.