Microsite byla vložena dne:10.12.2020
ID microsite: 166697, počet zhlédnutí:  66
Zadavatelem microsite je firma

Město Nepomuk

Město uprostřed nádherné přírody plzeňského kraje – to je Nepomuk

Advent ve městě Nepomuk stojí za to! Česká mše vánoční J.J. Ryby, výstava betlémů i retrospektivní výstava Evy Hubatové – Naděje. Město proslavené místním rodákem sv. Janem Nepomuckým.

Město Nepomuk v krásné přírodě plzeňského krajeVánoční Nepomuk - výstava betlémů, mše svatáMše svatá v kostele slavného rodáka sv. Jana Nepomuckého

Udělejte si o vánočních svátcích výlet do našeho malebného města Nepomuk. Třeba na výstavu betlémů. Naše město, které je rodištěm sv. Jana Nepomuckého, najdete v jihovýchodní části Plzeňského kraje. Navštívit můžete nejen řadu historických památek a přírodních zajímavostí, ale čeká Vás i bohatý kulturní program. Město Nepomuk nabízí spoustu možností pro milovníky historie. Navštívit můžete kostel sv. Jana Nepomuckého, barokní zámek Zelená Hora, starou Zelenohorskou poštu s muzeem veteránů či galerii města Nepomuk. Jsme místem vhodným pro cyklisty i turisty. V okolí našeho města Vás čeká krásná příroda plná přírodních zajímavostí a chráněných oblastí. V našem Informačním centru Nepomuk Vám poradíme, kam se vydat a můžete si u nás zakoupit i drobné dárky pro své blízké.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY