Zadavatelem microsite je firma BOOKTRANS, spol. s r.o.Kombinovaná přeprava kusových a paletových zásilek Ostrava, přeprava po ČR a Slovensku

Kombinovaná přeprava balíků, kusových a paletových zásilek Ostrava, přeprava po ČR a Slovensku, vlastní vozový park, kompletní služby od vyzvednutí, skladování až po doručení na určené místo.Představujeme Vám firmu BOOKTRANS, spol. s r.o. Ostrava, která se zabývá kombinovanou přepravou balíků, kusových a paletových zásilek. Kamionovou dopravu zajišťujeme po celém území České republiky a střední a západní části Slovenska. Zásilky doručíme následující pracovní den.

Naše firma BOOKTRANS, spol. s r.o. se předně specializuje na přepravu balíků a paletových zásilek, zejména formou kombinované přepravy. Nabízíme kompletní služby od vyzvednutí až po kamionovou dopravu. Disponujeme vlastním vozovým parkem, který čítá soupravy o objemu 38 palet.

Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese 17. listopadu 6204/3, Ostrava - Poruba.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY