Zadavatelem microsite je firma SCHULTE INFRA s.r.o.Průmyslové plynové infrazářiče Schulte - nízkoteplotní sálavé systémy pro vytápění hal

Společnost SCHULTE INFRA s.r.o. z Uherského Hradiště dodává sálavé systémy od německé firmy Schulte GmbH. Jde o nízkoteplotní plynové infrazářiče pro vytápění hal.Rekonstrukce vytápění v průmyslových podnicích může přinést velké úspory na energiích. Jednou z možností je modernizace instalací plynových infrazářičů Schulte - tyto nízkoteplotní sálavé systémy pro vytápění hal dodává společnost SCHULTE INFRA s.r.o. z Uherského Hradiště. Firma má zastoupení německé společnosti Schulte GmbH pro dodávku zařízení po celé ČR.

Moderní topné technologie v podobě sálavých systémů jsou vhodné pro střední i velké průmyslové haly. Pokud chcete jít jinou cestou v rámci vytápění hal, než využitím plynových infrazářičů, dodáváme také elektrické infrazářice s programovatelným termostatem.

Naše společnost v oblasti modernizace vytápění působí téměř 20 let, neváhejte se na nás obrátit.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Trubkové plynové infrazářiče Reznor - nejúčinnější řešení vytápění hal

Trubkové plynové infrazářiče Reznor - nejúčinnější řešení vytápění hal

Společnost SCHULTE INFRA s.r.o. Uherské Hradiště doporučuje jako nejúčinnější řešení vytápění hal trubkové plynové infrazářiče Reznor.


Teplovzdušné systémy Reznor - klimatizační jednotky, plynové ohřívače ...

Teplovzdušné systémy Reznor - klimatizační jednotky, plynové ohřívače ...

Společnost SCHULTE INFRA s.r.o. Uherské Hradiště dodává v rámci ČR teplovzdušné systémy Reznor pro efektivní vytápění hal - Jde o plynové ohřívače vzduchu i klimatizační jednotky pro ohřev a chlazení.