Zadavatelem microsite je firma Al LEŠENÍ, spol. s r.o.Pojízdné lešení ALUFIX s minimálním průhybem Hradec Králové, lešenářské práce v halách, v dílně

Pojízdné lešení ALUFIX s minimálním průhybem Hradec Králové, lešenářské práce v halách, v dílně i ve volném prostranství.Představujeme Vám firmu Al LEŠENÍ, spol. s r.o. Hrade Králové, která se zabývá pronájmem pojízdného lešení ALUFIX. Dále nabízíme prodej, montáž, pronájem a půjčovnu lešení. Také jsme schopni zajistit veškeré lešenářské práce po celé České republice.

Pronájem pojízdného lešení
Pojízdné lešení ALUFIX použitelné v halách, dílnách a na volném prostranství. Vyznačuje se minimálním průhybem a kolísáním.

Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pražská 552, Hradec Králové.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pronájem a montáž lešení Hradec Králové -  doprava v Hradci Králové a ...

Pronájem a montáž lešení Hradec Králové - doprava v Hradci Králové a ...

Nabízíme k pronájmu přes 15 000 m2 pohledové plochy fasádního lešení ALFIX 0.73. - Al LEŠENÍ, spol. s r.o. Hradec Králové


Fasádní lešení k pronájmu, Hradec Hrálové

Fasádní lešení k pronájmu, Hradec Hrálové

Nabízíme k pronájmu přes 15 000 m2 pohledové plochy fasádního lešení ALFIX 0.73.


Dodávky lešení Hradec Králové - lešení pro přestavbu mostů a budov

Dodávky lešení Hradec Králové - lešení pro přestavbu mostů a budov

Specializujeme se na pronájem, prodej a montáž lešení značky Alfix a Alufix, vhodné pro budovy, haly nebo volné prostranství.


Fasádní lešení, pojízdné lešení Alufix, půjčovna, pronájem, Hradec ...

Fasádní lešení, pojízdné lešení Alufix, půjčovna, pronájem, Hradec ...

Fasádní lešení, lešení na mosty, pojízdné lešení Alufix Vám zapůjčí, pronajme, prodá a smontuje společnost Al LEŠENÍ, spol. s r.o., která sídlí v Hradci Králové.