Zadavatelem microsite je firma i-teamcz s.r.o.Špičková úklidová technika Praha, dodáváme bezdrátové úklidové stroje pro firmy, supermarkety

Špičková úklidová technika Praha, dodáváme bezdrátové úklidové stroje pro firmy, do zdravotnictví, supermarkety, úklidové vozíky pro hotely, restaurace.Představujeme Vám firmu i-teamcz s.r.o. Praha, která je dodavatelem špičkové úklidové techniky na které jsou kladeny vysoké nároky. Inovativní úklidová technika je vhodná pro úklid supermarketů, maloobchodů, restaurací, hotelů, showroomů, tělocvičen, v dopravě, v průmyslu, ve zdravotnictví, ve vzdělávání, ve veřejných institucích a pro úklidové firmy.
Úklidová technika od nás leští, vytře, vysaje, odstraní žvýkačky a bakterie, umyje okna a mnoho dalšího. Navíc Vám odpadne starost s napájením, dodáváme bezdrátové stroje.

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Českomoravská 142/18, Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Inovativní úklidová technika, i-mop pro snadné čištění podlah

Inovativní úklidová technika, i-mop pro snadné čištění podlah

Inovativní úklidová technika, mycí stroj i-mop pro flexibilní a rychlé čištění podlah v domech komerčních prostorech či ubytováních od společnosti i-teamcz s.r.o.