Zadavatelem microsite je firma Obec SrníTuristická obec Srní v centru NP Šumava s historickými stavbami

Milujete hory ať v zimě na lyžování či v létě na turistiku a rádi u toho prozkoumáte krásnou přírodu? Zavítejte na Šumavu, kde leží i obec Srní.Naše obec Srní se nachází v srdci Národního parku Šumava. V jedinečné a zachovalé přírodě si odpočinete, nadýcháte čerstvého vzduchu i zasportujete. Jsou zde ideální podmínky pro běžkování, pěší i cyklo turistiku. Po husté síti značených turistických tras a naučných stezek můžete zavítat a zhlédnout první zóny NP, vodopády či rašeliniště. Vyznavači historie, kultury a umění mohou obdivovat typické roubené stavby, kostel Nejsvětější Trojice či zříceninu Hauswaldské kaple.
Neváhejte a navštivte nás. Ubytovat se můžete v místních apartmánech, chatách či hotelích, které naleznete i na webových stránkách naší obce.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obec Srní, horské středisko v centru Národního parku Šumava s hustou ...

Obec Srní, horské středisko v centru Národního parku Šumava s hustou ...

Ideální podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku nabízí obec Srní na Šumavě. Oblíbená turistická oblast proslavená trilogií Pod jezevčí skálou i romány Karla Klostermanna.


Obec Srní, horské středisko v centru Národního parku Šumava, proslavené ...

Obec Srní, horské středisko v centru Národního parku Šumava, proslavené ...

Typickou šumavskou architekturu z 18. století najdete v malé vesničce na Šumavě, v obci Srní. Dochované jsou zde nejen roubené chalupy, ale také tradiční kostel Nejsvětější trojice.