Zadavatelem microsite je firma Gaudium Industrialis s.r.o.Spolehlivý dodavatel v oblasti vstřikování plastů a dalších služeb

Hledáte spolehlivého dodavatele v oblasti vstřikování a dalšího zpracování plastů? Jste střední či velký podnik a sháníte vhodného partnera pro úkony typu montáže, třídění, skladování a logistiky?Naše společnost Gaudium Industrialis s.r.o. je tu pro Vás.
Jsme poskytovatelem služeb pro oblast výrobního a přidruženého průmyslu. Náš sociální podnik Vám nabídne možnou spolupráci v oblasti vstřikování plastů, jednoduchých montážních úkonů, kompletací či sortingu pro oblast elektrotechnické a zpracovatelské výroby. Jako zaměstnavatel v oblasti sociálního podnikání přispíváme k plnění zákonných požadavků a rádi Vám nabídneme naše služby také v případě, že potřebujete dodržet normy, a tedy odebírat zboží či služby od podniků nám podobných. Dále jsme připraveni Vám splnit jakékoliv požadavky na zpracování technických plastů a jejich dalšího použití. Navštivte náš web, anebo se za námi zastavte na adrese Potoční 193, Orloví u Sokolova. Těšíme se na naši spolupráci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lisování plastů a výlisků pro automobilový a elektrotechnický průmysl, ...

Lisování plastů a výlisků pro automobilový a elektrotechnický průmysl, ...

Specialisty na vstřikování plastů naleznete u společnosti Gaudium Industrialis s.r.o. se sídlem v Oloví u Sokolova. Lisujeme plasty a výlisky, poskytujeme služby v oblasti náhradního plnění.